Astoria Tanya R завдяки простій, але гармонійній естетиці, довговічним матеріалам та деталям, оптимізованим для професійного використання, є ідеальним рішенням для тих, хто шукає суть якості та найкраще поєднання простоти та надійності. Доступна в електронній версії SAE з об'ємним дозуванням 4 порцій кави, що програмується безпосередньо з кнопкової панелі, і в напівавтоматичній версії AEP з кнопкою ручного керування.
Стандартна комплектація:
- Корпус із термопластичними композитними бічними панелями.
- Бойлер та труби з міді
- Подвійний манометр для контролю тиску бойлера та насоса
- Світловий індикатор рівня води у бойлері
- Автоматичний долив води (A.W.R.)
- Автоматична гаряча вода (SAE 2-3 групи)
- Одна парова трубка – один ручний пристрій подачі води (1 група)
- Дві парові трубки – один пристрій подачі води з кнопковим керуванням (2-3 групи)
- Вбудована ротаційна помпа
Додаткові опції:
- Підняті групи та підняті решітки-підставки для чашок
- Автокапучинатор
Також дана модель доступна у двох кольорах: чорний та червоний.
Стан: нова
Тип кавоварки: еспресо
Кількість груп: 3
Кількість бойлерів: монобойлер
Керування: механічне
Наявність екрану: ні
Група під високий стакан: ні
Габарити (ШхГхВ): 945х540х520
Вага: 66 кг
Об'єм парового бойлера: 17.0
Підключення до водопроводу: Так
Напруга, В: 220V, 380V
Потужність, Вт: 5450
Країна-виробник: Італія
Артикул (червона): 0VSAE.3EC30516
Артикул (чорна): 0VSAE.3EC30517
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Astoria |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Напівавтоматична |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Споживана потужність | 5300 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість груп | 3 |
| Можливість підключення до водопроводу | Так |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 945 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Вага | 66 кг |
- Ціна: 183 602 ₴


Відправка з 02 травня 2026
