У нас є безліч причин випити кави: підбадьоритися перед початком робочого дня, відволіктися під час перерви, поговорити з близькими друзями, запросити когось на побачення, насолодитися заходом після важкого дня. Насолодитися такими моментами допоможе капсульна кавоварка Julia.
Сумісна з капсулами «Lavazza Blue»
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolce Aroma |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Електронне |
| Тип використовуваної кави | Капсули |
| Об`єм | 0.7 л |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Ні |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Контроль міцності кави | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Регулювання жорсткості води | Ні |
| Індикатор рівня води | Так |
| Протикраплинна система | Ні |
| Регулювання ступеня помолу | Ні |
| Швидкий пар | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Подача гарячої води | Ні |
| Одночасне приготування двох чашок | Ні |
| Плита автопідігріва | Ні |
| Автоматичне очищення від накипу | Ні |
| Підігрів чашок | Ні |
| Інтегрована система обліку (Шеф карта) | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Ні |
| Манометр | Ні |
| Можливість підключення до водопроводу | Ні |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Таймер | Ні |
| Тип нагрівача | термоблок |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Відсік для шнура | Ні |
| USB-інтерфейс | Ні |
| Контейнер для відходів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Глибина | 355 мм |
| Вага | 3.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 595 ₴






