Отличительные функции:
- Електронна версія з програмованим дозуванням об'єму кави;
- Блоки керування дозуванням кави на 4 програмовані дози кави;
- Автоматичне програмування доз кави за допомогою кнопкової панелі;
- Електромеханічні вимикачі для напівавтоматичного використання;
- Автоматична система підкачування води;
- Автоматичний цикл очищення;
- Можливість підключення до зовнішнього джерела (наприклад, касового апарату);
- Лічильник протоки води (для контролю систем фільтрації);
- Таймер увімкнення/вимкнення кофемашини.
Стандартные функции:
- Корпус із нержавіючої сталі та пофарбовані панелі;
- Мідний бойлер та трубки, латунні з'єднання;
- Два парові крані;
- Кран для гарячої води;
- Тиск у бойлері (температура) з відображенням на дисплеї;
- Скляна трубка для контролю рівня води в казані;
- Автоматичне підкачування води (A.E.A);
- Термосифонна гідравлічна система CTS;
- Вбудована ротаційна помпа.
Доступна в версиях с:
- 1 группа;
- 2 группы;
- 3 группы.
Доступные варианты цвета корпуса: черный, белый.
Состояние: новое
Тип кофеварки: эспрессо
Количество групп: 2
Количество бойлеров: монобойлер
Управление: автомат
Наличие экрана: да
Группа под высокий стакан: нет
Габариты (ШхГхВ): 748х569х496
Вес: 65 кг
Объем парового бойлера: 10.5
Подключение к водопроводу: Да
Напряжение, В: 220V, 380V
Мощность, Вт: 3600
Страна-производитель: Италия
Артикул Astoria Forma Bianco-Inox (белая): 0VSAE.2FM30009
Артикул Astoria Forma Nero-Inox (чёрная): 0VSAE.2FM30013
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Astoria |
| Назначение | Профессиональное |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Тип кофеварки | Эспрессо |
| Тип профессиональной кофемашины | Полуавтоматическая |
| Тип используемого кофе | Зерна |
| Потребляемая мощность | 3600 Вт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Италия |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество групп | 2 |
| Возможность подключения к водопроводу | Да |
| Съемный лоток для сбора капель | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 496 мм |
| Ширина | 748 мм |
| Глубина | 569 мм |
| Вес | 65 кг |
- Цена: 161 210 ₴





